Yatay Plise Sineklik

Pileli Pencere Yatay Sineklik Açıklaması

 

Pileli Yatay Pencere Sineklik sağdan sola veya soldan sağa açılabilen pencere sineklik modelidir. Açılış yönünüzü istediğiniz gibi ayarlabilmektesiniz. Plise yatay pencere sinekliğimiz 10 farklı renk seçeneği ile evinize, kapınıza uygun olan rengi seçebilme imkanı ile şık ve uyumludur. 2 farklı profil kalınlığı ile de ister normal kalınlık, istesenizde ince kesim tercih edebilirsiniz. Pratik kullanımı ile pencere sineklimizi 41-180 cm genişlik ve 21-260cm yükselik arasında ki tüm pencerelerinize uygulanabilmektedir.

Plise yatay pencere sineklik ahşap, pvc ve metal pencerelerineze rahatlıkla uygulanabilmektedir.

Kullanılan kaliteli tül ile sinekliğinizin kışın sökülmesi-çıkarılması gerekmemektedir.

İstenildiğinde komple açılabilir özelliği sayesinde son derece kullanışlıdır. Bu özelliği sayesinde istenilen zamanlarda pencerenizi rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Sistemde kullanılan profiller 1. sınıf aliminyum malzemedir ve normal kesim 40mm, ince kesim 25mm profil genişliğine sahiptir.

Kullanımı ve montajı son derece kolaydır. Demonte olarak gelen sistemi köşelerinden birleştirip hızlı bir şekilde montajını sağlayabilmektesiniz. Ölçü alma ve Montaj nasıl yapılır ile ilgili bölümlerimize bakarak daha ayrıntılı bilgi elde edebilirsiniz.

Pileli pencere sineklik ile haşere, sinek, sürüngenlerin evinize girmesini engellemek için pencerenizi kapalı tutmak zorunda kalmazsınız. Evinizi istediğiniz zaman havalandırabilirsiniz. Corona virüs ile yaşadığımız şu günlerde temiz havaya olan ihtiyacımız bir kat daha artmışken, en mükemmel çözüm sineklik sistemleri diyebiliriz.

Yatay Plise Sineklik Teknik Özellikleri

  • 41-180 cm En, 21-260 cm Boy Aralığına Sahiptir.
  • Sağlam 1. Sınıf Alüminyum Profillerden Üretilmektedir.
  • 1. Sınıf Sık Dokuma Tül Kullanılmaktadır.
  • 10 Farklı Renk Seçeneğine Sahiptir.
  • Dilerseniz Kendiniz de Rahatlıkla Montajı Yapabilirsiniz.
  • Yatay Açılır Sinekliklerimiz İster Sağdan Sola İstersenizde Soldan Sağa Açılır Olarak Ayarlanır.
admin