Menteşeli Pencere Sineklik

Menteşeli Pencere Sineklik, menteşeleri sayesinde pencere gibi açılabilen pencere ve kapılara uygulanabilen sineklik modelidir. Menteşeli pencere sinekliğimiz 10 farklı renk seçeneği ile evinize, pencerenize uygun olan rengi seçebilme imkanı ile şık ve uyumludur. 2 farklı profil kalınlığı ile de ister normal kalınlık, istesenizde ince kesim tercih edebilirsiniz. Tüm pencereler için uyarlanabilen bu sistem 41-180 cm genişlik ile 21-260 cm yükseklik arasında ki tüm kapı ve pencerelerinize uygulanabilmektedir.

Menteşeli Pencere Sineklik ahşap, pvc ve metal pencere ve kapılarınıza rahatlıkla uygulanabilmektedir.

Kullanılan kaliteli tül ile sinekliğinizin ömrü uzundur.

Menteşelerinden çıkarmak kolay olduğu için istenirse kışın veya uzun zaman kullanılmayacağında raharlıkla çıkarılabilir.

Sistemde kullanılan profiller 1. sınıf aliminyum malzemedir ve normal kesim 40mm, ince kesim 25mm profil genişliğine sahiptir.

Kullanımı ve montajı son derece kolaydır. Hazır olarak gelen menteşeli sinekliği hızlı bir şekilde montajlayabilirsiniz. Ölçü alma ve Montaj nasıl yapılır ile ilgili bölümlerimize bakarak daha ayrıntılı bilgi elde edebilirsiniz.

Menteşeli Pencere Sineklik ile haşere, sinek, sürüngenlerin evinize girmesini engellemek için kapı ve pencerelerinizi kapalı tutmak zorunda kalmazsınız. Evinizi istediğiniz zaman havalandırabilirsiniz. Corona virüs ile yaşadığımız şu günlerde temiz havaya olan ihtiyacımız bir kat daha artmışken, en mükemmel çözüm sineklik sistemleri diyebiliriz.

Menteşeli Pencere Sineklik Teknik Özellikleri

  • 41-180 cm En, 21-260 cm Boy Aralığına Sahiptir.
  • Sağlam 1. Sınıf Aliminyum Profillerden Üretilmektedir.
  • 1. Sınıf Sık Dokuma Tül Kullanılmaktadır.
  • 10 Farklı Renk Seçeneğine Sahiptir.
  • Dilerseniz Kendiniz de Rahatlıkla Montajı Yapabilirsiniz.
  • Menteşeli Sineklik Silinebilir ve Yıkanabilir Özelliğe Sahiptir. Temizlemesi Son Derece Kolaydır.
  • Hem Pencerenize Hemde Kapılarınıza Uygulanabilmektedir.
admin