Kedi Sineklik

Kedi sinekliğini, evcil hayvanlardan olan kedilerin güvenliğini sağlamak amaçlı ev ve işyerlerinde pencere ve kapılara koruma sebebiyle ve her türlü haşerelerden sakınmak için taktırmak gerekir.

Evcil hayvanlar yazın sıcağında evde bunalmasın ve onlar da sineklik sayesinde açılan kapı pencereden gelen hava ile serinlesinler diye kedi Sinekliği taktırmak önemlidir. Aynı zamanda bu sayede ev havalanır ve daha hijyenik olmuş olur hem de bu işlem gerçekleşirken kedilerin güvenliği sağlanıp yazın sıcağında bunalmalarının önüne geçilmiş olur.

Kedi sinekliği kilitli bir yapıdadır. Bu sayede kedi sinekliği açamaz. Her sineklik bu görevi gerektiği şekilde gibi sağlayamaz. Çünkü kediler hırçın fıtratlı olduğundan bu yüzden kullanılan malzemenin onların dayanıklı olması önemlidir.

Kedi Sinekliğinde Renk ve Çeşitlilik Nelerdir?

Çelik kedi sineklikleri istenilen renk ve boyutta tasarlanabilmektedir. Uygulama alanları oldukça geniştir. Kapı ve pencere gibi alanlara yatay, stor veya menteşeli gibi modelleri ile kişiye göre tercih edilip uygulanması mümkündür.

Kedi Sinekliği Nasıl Temizlenir?

Sineklikler dış ortamın kirletici etkilerine çok fazla maruz kaldıklarından dolayı çok kısa bir zaman içinde kir tutabilirler. Bu durum pencere ve kapı gibi alanlarda göze batan bir görüntüye neden olur bundan dolayı da sinekliklerin sık sık temizlenmesi gerekmektedir. Yerlerinden çıkartılabilen sineklik modelleri tazyikli suyun altında yıkanabilirler veya ıslak bez kullanılarak temizlenebilir. Sineklik bez ile temizlenirken deforme olmaması için sineklik tülüne bastırılmadan hassasça temizlenmesi gerekir. Kedi sineklik çerçevesi de benzer halde temizlenebilir. Dileyen ise temizlik esnasında sabun veya arap sabunu gibi asitli olmayan maddeler de kullanabilir. Sineklik temizlenince muhakkak kurulanmalıdır.

admin Blog
admin