Kapı Kedi Sinekliği

Kedi sinekliği İstanbul’da bulunan evinizde hem evcil hayvanlarınızın korunmasını hem de sineklerin evinizden uzaklaşmasını sağlar. Normal modellere göre daha sağlam yapıda olan kedi sineklikleri, pati darbelerine karşı son derece dayanıklıdır. Bu sayede tehlike arz edebilecek durumlarda yeterli güvenlik sağlanır. Ürünlerde genellikle çelik tül tercih edilir. Bunun yanı sıra özel kilidi olan modeller de vardır.

Kedi Sinekliği Kullanmak Avantajlı mıdır?

Tüm cam ve kapılarınızda yeterli güvenlik önlemi aldığınız takdirde evden uzakta olduğunuz her anda içiniz rahat olur. Evcil hayvanlarınız manzarayı seyretmek istediğinde, dışarıya doğru yaptığı hamlelerde herhangi bir riske girmez.

Kedi Sinekliği Nasıl Temizlenir?

Kedi pencere koruma teli kullananlar, temizlik sırasında yumuşak yapılı fırçaları ve uygun ürünleri tercih etmelidir. Örneğin; çamaşır suyu gibi ağır kimyasallar yerine sabunlu su daha uygundur.

Kedi Sinekliği Montajı Nasıl Yapılır?

Uzun süreli sineklik kullanımı için dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri montaj işleminin profesyonelce yapılmasıdır. Montaj konusunda uzun yıllara dayanan bir deneyime sahip olan ekibimiz, eksiksiz ve hatasız bir şekilde işlemleri gerçekleştirir.

Kedi Sinekliği Kullanmam Şart mı?

Evinizde kedi ya da köpek besliyorsanız, uygun yapıda bir sineklik kullanmanız şarttır. Bunun yanı sıra müstakil ya da zemin katlardaki evlerinize fare girmemesi için de bu kaliteli ürünü kullanabilirsiniz.

Kedi Sinekliği mi, Normal Sineklik mi?

Evcil hayvan besleyenler için normal yapıda olan ürünler yeterli olmayabilir. Bu nedenle daha dayanıklı olan kedi sinekliği modelleri tercih edilmelidir.

admin