İstanbul Plise Sineklik Modelleri

Özellikle yaz mevsimine yaklaşmamız ile birlikte evlerimiz için pileli sinekli modellerine bakmaya başladık. Pileli sineklikler özellikle yaz aylarında size büyük bir avantaj sağlayacaktır. Camlarınızı ve balkonlarınızı istediğiniz gibi açabilirsiniz pileli sineklik sayesinde. Birçok insan sinekleri evlerinden uzak tutmak için kimyasal yollara başvursa da aslında bunlar düşündüğümüz kadar sağlıklı değildir. Daha basit bir çözümü var: Pileli Sineklik

Pileli sineklik sayesinde sadece sineklerden değil tüm böceklerde ya da oturduğunuz yere göre haşereler, yılanlar gibi hayvanlardan da evinizi onlara zarar vermeden koruyabilirsiniz.

Evinize ya da sinekliği takacağınız yere göre pek çok pileli sineklik çeşitleri mevcuttur. Uzay sineklik olarak İstanbul da atölyemizde her model de sineklik çeşitleri imalatını yapmaktayız.

Plise Pencere Dikey Sineklik

10 farklı çeşitte renk seçeneği ile özellikle balkonlar için ideal bir seçim olacak pileli pencere dikey sineklik kahverengi, beyaz, siyah, altın meşe, antrasit, bronz, koyu kahve, maun, naturel, fındık ve vizon renklerini içeriyor. En çok satanlar arasında ilk sırada yerini alan pileli pencere dikey sineklik 2 farklı profil kalınlığı ile de ister normal kalınlık içeriyor ayrıca ince kesim de tercih edebilme imkanı sunuyor.

Ülkemizde en çok kullanılan pencere sinekliği olan bu sistem 41-180 cm genişlik ve 21-260cm yükseklik arasında ki tüm pencerelerinize uygulanabilmektedir.

Kaliteli yapısı sayesinde hiçbir zarar görmeden komple açılabiliyor. Bu sayede istediğiniz gibi pencerede ya da kapınızda rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Bildiğimiz gibi bazı pileli sineklikle oldukça kalitesiz ve kullanım ömrü az oluyor. Bu nedenle sinekliğin hangi maddeden, nasıl yapıldığına özel olarak dikkat etmek gerekiyor. Plise pencere sineklik 1. Sınıf Alüminyum profiller den üretiliyor ve 1. Sınıf sık dokuma tel kullanılıyor. Dilerseniz de evcil hayvanlarınız özellikle kediniz varsa kedi sinekliği diye bilinen çelik telli sineklik modelini de tercih edebilirsiniz.

Plise Yatay Kapı Sineklik

Yine 10 farklı renk seçeneği ile tüm evlerde rahatça kullanıma uygun pileli yatay kapı sineklik sağa veya sola açılabiliyor. Açılış yönünü kendiniz ayarlayabiliyorsunuz.  Dar kapılardan ziyade daha geniş kapılar için sağa ve sola açılış özelliği daha işlevsel olacak pileli yatay kapı sineklik 41-180 cm genişlik ve 21-260cm yükseklik arasında ki tüm pencerelerinize uygulanabilmektedir.

admin Blog
admin