Duble Plise Sineklik

Duble Açılır Sürgülü Pilise Kapı Pencere Sineklik her iki yöne açılabilen pencere ve kapı sineklik modelidir. Duble sinekliğimiz 10 farklı renk seçeneği ile evinize, pencerenize uygun olan rengi seçebilme imkanı ile şık ve uyumludur. 2 farklı profil kalınlığı ile de ister normal kalınlık, istesenizde ince kesim tercih edebilirsiniz. Daha çok geniş kapılar için önerdiğimiz bu sistem 81 cm genişlik ve yükselik ile 300 cm genişlik ve yükseklik arasında ki tüm kapı ve pencerelerinize uygulanabilmektedir.

Duble sineklik ahşap, pvc ve metal pencere ve kapılarınıza rahatlıkla uygulanabilmektedir.

Kullanılan kaliteli tül ile sinekliğinizin kışın sökülmesi-çıkarılması gerekmemektedir.

Her iki yana açılabilir ve kapanabilir özelliği sayesinde son derece kullanışlıdır.

Sistemde kullanılan profiller 1. sınıf aliminyum malzemedir ve normal kesim 40mm, ince kesim 25mm profil genişliğine sahiptir.

Kullanımı ve montajı son derece kolaydır. Demonte olarak gelen sistemi köşelerinden birleştirip hızlı bir şekilde montajını sağlayabilmetesiniz. Ölçü alma ve Montaj nasıl yapılır ile ilgili bölümlerimize bakarak daha ayrıntılı bilgi elde edebilirsiniz. İstanbul Avrupa yakasında yerinde servis imkanımız da bulunmaktadır.

Plise duble sineklik ile haşere, sinek, sürüngenlerin evinize girmesini engellemek için kapı ve pencerelerinizi kapalı tutmak zorunda kalmazsınız. Evinizi istediğiniz zaman havalandırabilirsiniz. Corona virüs ile yaşadığımız şu günlerde temiz havaya olan ihtiyacımız bir kat daha artmışken, en mükemmel çözüm sineklik sistemleri diyebiliriz.

Duble Plise Sineklik Teknik Özellikleri

  • 81-300 cm En, 81-300 cm Boy Aralığına Sahiptir.
  • Sağlam 1. Sınıf Aliminyum Profillerden Üretilmektedir.
  • 1. Sınıf Sık Dokuma Tül Kullanılmaktadır.
  • 10 Farklı Renk Seçeneğine Sahiptir.
  • Dilerseniz Kendiniz de Rahatlıkla Montajı Yapabilirsiniz.
  • Duble Açılır Sineklikler İki Yöne de Açılabilmektedir.
  • Hem Pencerenize Hemde Kapılarınıza Uygulanabilmektedir.
admin