Dikey Plise Sineklik

Pileli Pencere Dikey Sineklik yukardan aşağı veya aşağıdan yukarı açılabilen pencere sineklik modelidir. Plise Dikey Pencere sinekliğimiz 10 farklı renk seçeneği ile evinize, pencerenize uygun olan rengi seçebilme imkanı ile şık ve uyumludur. 2 farklı profil kalınlığı ile de ister normal kalınlık, istesenizde ince kesim tercih edebilirsiniz. En çok kullanılan pencere sinekliği olan bu sistem 41-180 cm genişlik ve 21-260cm yükselik arasında ki tüm pencerelerinize uygulanabilmektedir.

Plise dikey pencere sineklik ahşap, pvc ve metal pencerelerineze rahatlıkla uygulanabilmektedir.

Kullanılan kaliteli tül ile sinekliğinizin kışın sökülmesi-çıkarılması gerekmemektedir.

İstenildiğinde komple açılabilir özelliği sayesinde son derece kullanışlıdır. Bu özelliği sayesinde istenilen zamanlarda pencere rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Sistemde kullanılan profiller 1. sınıf aliminyum malzemedir ve normal kesim 40mm, ince kesim 25mm profil genişliğine sahiptir.

Kullanımı ve montajı son derece kolaydır. Demonte olarak gelen sistemi köşelerinden birleştirip hızlı bir şekilde montajını sağlayabilmetesiniz. Ölçü alma ve Montaj nasıl yapılır ile ilgili bölümlerimize bakarak daha ayrıntılı bilgi elde edebilirsiniz.

Pileli pencere sineklik ile haşere, sinek, sürüngenlerin evinize girmesini engellemek için pencerelerinizi kapalı tutmak zorunda kalmazsınız. Evinizi istediğiniz zaman havalandırabilirsiniz. Corona virüs ile yaşadığımız şu günlerde temiz havaya olan ihtiyacımız bir kat daha artmışken, en mükemmel çözüm sineklik sistemleri diyebiliriz.

 

Dikey Plise Sineklik  Teknik Özellikleri

  • 41-180 cm En, 21-260 cm Boy Aralığına Sahiptir.
  • Sağlam 1. Sınıf Aliminyum Profillerden Üretilmektedir.
  • 1. Sınıf Sık Dokuma Tül Kullanılmaktadır.
  • 10 Farklı Renk Seçeneğine Sahiptir.
  • Dilerseniz Kendiniz de Rahatlıkla Montajı Yapabilirsiniz.
  • Dikey Açılır Yani Yukarı Doğru Açılabilmektedir.
admin