Açılır Kapanır Sineklik

Sineklik yaz aylarında evimiz, işyerimizde, karavanımızda, yatımızda belkide en çok ihtiyaç duyduğumuz materyallerden birisidir. Her türlü haşerenin (karasinek, sivrisinek, böcek vs)..

Sineklik Modelleri

Genel olarak çeşitlerini anlatmak gerekirse: dikey, stor sineklik, yatay stor sineklik, kedi sinekliği, kapı sineklik, pencere sineklik, sürme sineklik, menteşeli sineklik, içe..

Virüslere Karşı Sineklik

Virüslere Karşı Sineklik Coronavirüs yüzünden sokağa çıkamadığımız şu günlerde evimizi havalandırmak bizi bir nebze olsun rahatlatacaktır. Evimizi havalandırırken bir taraftan..

Belçika’ya Plise Sineklik

Belçika’ya Sineklik Gönderimi Yaz aylarında huzurlu, güzel günler geçirirken yaşadığımız büyük sorunlarından bazıları da sinek, sivrisinek gibi haşerelerin yaşam alanlarımızda..

Fransa’ya Sineklik Gönderimi

Plise Sineklik Fransa Uzay sineklik olarak kapı ve pencereleriniz için A kalite plise sineklik sistemleri imalatını gerçekleştiriyor ve Fransa’ya Sineklik gönderimi yapıyoruz. 4..

Almanya’ya Sineklik Gönderimi

Haşere ilaçlamalarda (sinek, sivrisinek, böcek vb.) çevre ve insan sağlığına zararlı kimyasalların kullanıldığı zamanlardan günümüze birçok şey değişti. 40 yıl..